Hakkımızda

2009 Yılından

Catering firması olarak hizmet vermeye başlayan Tayra, ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti politikası ile toplu yemek sektöründe tercih edilir bir marka haline gelmiştir. Son yıllarda dünyada yükselişe geçen Türk mutfağının farklı yöresel lezzetlerin sunan Tayra, iyi hizmet, kaliteli ürün ve dürüst çalışma prensibiyle teknoloji ve kaliteyi mutfağında birleştirmeyi başarmıştır. Yemek hazırlamanın bir sanat olduğunun bilicinde olan firmamız, eğitimli personeli, yüksek kalite düzeyi ve catering sahasına dair profesyonel bakış açısı ile, hazır yemek sektöründe sürekli gelişen bir profil çizmeye devam etmektedir. Sağlam bir teknolojik alt yapıya sahip olan Tayra, istendiği takdirde firmalar bünyesinde özel mutfaklar kurmakta ve özel yemek organizasyonları yapmaktadır. Organizasyonların özelliklerine göre farklı çözümler sunmakta, müşteriye özel alternatifler sağlamaktadır.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çeken firma olmak.üretimde öncü lider vasıf taşımak ve yön veren olmak.hazır yemek sektörün de hizmet vermenin sorumluluğu ile müşterilerimizin sağlıklı beslenmesine  gerekli özeni göstererek,hizmetimizin kalitesini arttırarak  memnuniyetin en üst düzeyde tutmak ve bunu sürdürmektir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizi memnun etme vizyonu ile yola çıkarak sektörle ilgili her türlü yeniliği yakından takıp etmek, kendimizi ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmek, bu şekilde sektörün öncü firmalarından biri haline gelmektir. Yemek sektöründe kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği marka olmak.

Müşterilerimizi memnun etme vizyonu ile yola çıkarak sektörle ilgili her türlü yeniliği yakından takip etmek,kendimizi ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmek,bu şekilde sektörün öncü firmalarından biri haline gelmektir.

Tayra yemek olarak vizyonumuz lezzeti ve hijyenin açık adresi olmak.

Ana Sayfa Hakkımızda Menüler İletişim

Ana Sayfa

Hakkımızda

Menüller

İletişim


Ambarlı Mah.

Belde Sok.

Cumhuriyet Cad.  No:8

Avcılar / İstanbul

Fax: +90 (212)593 93 17

Mali: info@tayrayemek.com

Takipte Kalın

İletişim Hattı:  +90 (212)503 53 06